10/11 2022

 

Ahoj. Vítám tě u nového čtení. Toto čtení bude výjimečně za poslední dva měsíce.

 

Nové datum

 

Nové Newslettery budou od tohoto měsíce vycházet nově vždy prvního v měsíci. Minulá vydání vycházela vždy 16. protože to je datum, kdy byl v květnu zveřejněný celý projekt se základním kurzem. Proto bude dnešní povídání zahrnovat říjen i listopad.

 

Paměťovky

 

Během října i listopadu stále vycházejí nové paměťové hodiny. Tento týden jsem nahrál poslední dvě čísla. Dohromady je nyní na Youtube k dispozici 8 volných videolekcí na téma paměťových technik.

 

Den otevřených dveří

 

5. listopadu proběhl první den otevřených dveří. Během tří hodin byl celý základní kurz k dispozici zcela zdarma. Mohl ses dívat na všechny videolekce pouze po přihlášení. Současně s tím probíhalo online video vysílání na Youtube, kde jsem odpovídal na dotazy ohledně hudební teorie, nebo paměťových technik. Řešili jsme jak si zapamatovat balíček karet, slovíčka v cizím jazyce, enharmonické záměny a mnoho dalších témat. Záznam celé události je stále na Youtube i s kapitolami pod tímto odkazem - https://www.youtube.com/watch?v=ewFTqn7BHIQ&t=7269s

 

Dárkový poukaz

 

Do štědrého dne je stále k dispozici dárkový poukaz na základní kurz na roční členství. Pokud bys chtěl někomu tento poukaz pořídit, stačí mě pouze kontaktovat. jeho cena je 2795,- Po jeho zaplacení ode mě obdržíš fakturu a poukaz s vygenerovaným slevovým kódem, který obdarovaný jedinec poté zadá v ceníku a cena ročního členství bude pouze 1,-.

 

Aktuální verze projektu neumožňuje kupovat dárkové poukazy, proto je řeším tímto způsobem přes slevový kód. Na dalším řádku je na poukaz náhled.

 

Závěrem

 

Přeju ti hezký prosinec, bohatého Ježíška, Hezký nový rok a prvního ledna ode mě opět očekávej zprávu s novým Newsletterem za prosinec. Ahoj.

 

Základy hudební teorie

 

Teoriamusicale

 

Odhlásit od odběru se můžeš zasláním e-mailu na info@teoriamusicale.cz. Nebudu si to brát osobně.