Efektivní způsob, jak se naučit hudební teorii bez zbytečné ztráty času.

Dokážeme se naučit cokoliv? Ať už jde o cizí jazyk, fyziku, matiku, nebo třeba hudební teorii? V první řadě dává smysl vybrat si dobrého učitele, který nám pomůže dostát našeho cíle a dokáže nás motivovat tím správným způsobem.

Na každý týden jedna animovaná lekce

Videolekce, kterých je v kurzu aktuálně více, než 30 jsou sestaveny podle osnov, jaké se používají na uměleckých školách. Jedna taková lekce ti zabere 10 až 20 minut a můžeš se učit až ty sám budeš chtít.
About Image
O kurzu

Vzdělávací kvízy

Jednotlivé lekce obsahují vzdělávací kvízy, ve kterých se tě budu ptát na otázky z hudební teorie, které přímo zazněly ve videu.
Tyto kvízy slouží jako první opakování a zvyšují tak šanci pro uložení do dlouhodobé paměti.
O kurzu

Zpětná vazba

každá lekce obsahuje kolonku zpětné vazby. Místo, do kterého můžeš psát své dotazy. Na tyto dotazy odpovídám hlavně opravami stávajících lekcí.
Uvědomuji si, že i kdyby měl kurz 100 lekcí, nedokážu v nich vysvětlit vše a navíc formou, kterou pochopí každý. Díky zpětné vazbě kurz postupně zvyšuje svou hodnotu pro stávající i budoucí uživatele.
About Image
Counter Image

12

měsíců

Counter Image

30

lekcí

Counter Image

100

zábava

Spokojenost našich žáků je pro nás na prvním místě

Celý projekt Teoriamusicale vzniká na mých dobrých i špatných zkušenostech se školou. Musím ale říct, že těch pozitivních je málo. Proto je pro mě na prvním místě tvoje spokojenost. Jestli tě ta cesta baví a baví tě se mnou, tak bude bavit i mě a pokud se nakonec dostaneš tam kam chceš, znamená to, že jsme oba splnili a můžeme to jít oslavit.
Viděl jsem jen několik tvých kapitol výuky hudební nauky. Věřím, že i ty ostatní se nesou v podobném duchu a stojí za to si je poslechnout a zároveň využít při výuce či pouhém opakování základů hudební nauky. Bavilo mě to, za mě si myslím, že je to od tebe výborný počin a držím palce, ať má tvá práce úspěch.
Michal Kužela
((Učitel na konzervatoři))
Výuková videa objasňují základní problematiku hudební teorie, a to naprosto srozumitelně, s l idským přístupem, a konkrétními příklady. Členění do krátkých kapitol napomáhá udržet pozornost a přehledný systém, navíc je celý koncept velmi motivační, a to pro začátečníky bez ohledu na věk, nebo předchozí zkušenosti. Jako učitelka na základní umělecké škole mohu tyto kurzy jen a jen doporučit, především pro jejich srozumitelnost a poutavou formu.
Eliška Žaloudková
(Učitelka)
O kurzu

Hudební teorie krok za krokem

Čtení not, rytmu, hudební klíče, tvorba intervalů, akordů, italské hudební názvosloví, předznamenání, stupnice, ale i intonace, sluchová analýza, nebo vytleskávání rytmů.
Všechna tato zapeklitá témata ti jedno po druhém ukážu a vysvětlím ti jak fungují. Ty si je pak budeš moci vyzkoušet a začít se připravovat na dráhu profesionálního muzikanta .
About Image

 
Přihlas se do kurzu

Jakmile si vytvoříš svůj účet, automaticky se také přihlásíš k odběru Newsletteru, který vychází každého prvního v měsíci. To je tvoje šance získat o kurzu nejvíce informací. A pokud ti budou všechny tyto informace dávat smysl, můžeš si po spuštění vybrat své předplatné a vstoupit tak do celého kurzu. Pokud se ti lekce líbit nebudou, budu ti přát, abys našel toho správného učitele!