Jediný online kurz v České republice, který ti pomůže zvládnout přijímačky na konzervatoř.

Hraješ na nějaký hudební nástroj a přemýšlíš, že by ses vydal k talentovým zkouškám na jednu ze třinácti českých konzervatoří? Máš ale zároveň obavy z toho, jak se dostatečně připravit? Intervaly, kvintakordy, septakordy, jejich druhy a obraty. Sluchová analýza, intonace. A to ani nemluvím o samotném cvičení na tvůj nástroj.

Na každý týden jedna animovaná lekce

Videolekcí, ze kterých se kurz skládá je v kurzu přesně 16. Od září do prosince na tebe čeká každý týden jedna. V lednu ti pak zbyde ještě čas na procvičování
About Image
O kurzu

Vzdělávací kvízy

Jednotlivé lekce obsahují vzdělávací kvízy, ve kterých se tě budu ptát na otázky z hudební teorie, které přímo zazněly ve videu.
Tyto kvízy slouží jako první opakování a zvyšují tak šanci pro uložení do dlouhodobé paměti.
About Image
O kurzu

Cvičení na celý týden

Pro uložení do dlouhodobé paměti je potřeba opakovat častěji, než jen jednou. Proto také ke každé lekci dostaneš soubor s vytvořenou sadou kartiček do aplikace Anki.
Tahle aplikace je revolucí v učení. Jediné, co budeš muset udělat je si jí stáhnout. Není to navíc ani předmět žádné mojí spolupráce, takže si můžeš být jistý, že dostaneš plnohodnotný materiál.
O kurzu

Zpětná vazba

každá lekce obsahuje kolonku zpětné vazby. Místo, do kterého můžeš psát své dotazy. Na tyto dotazy odpovídám hlavně opravami stávajících lekcí.
Uvědomuji si, že i kdyby měl kurz 100 lekcí, nedokážu v nich vysvětlit vše a navíc formou, kterou pochopí každý. Díky zpětné vazbě kurz postupně zvyšuje svou hodnotu pro stávající i budoucí uživatele.
About Image
Counter Image

4

měsíce

Counter Image

16

lekcí

Counter Image

100

zábava

Spokojenost našich žáků je pro nás na prvním místě

Celý projekt Teoriamusicale vzniká na mých dobrých i špatných zkušenostech se školou. Musím ale říct, že těch pozitivních je málo. Proto je pro mě na prvním místě tvoje spokojenost. Jestli tě ta cesta baví a baví tě se mnou, tak bude bavit i mě a pokud se nakonec dostaneš tam kam chceš, znamená to, že jsme oba splnili a můžeme to jít oslavit.
Takto komplexně zpracovaný kurz, jenž by Vás připravil na příjmací zkoušky na konzervatoř nemá na české scéně obdobu...
Petr Mahdal
(rodič)
Byli jsme součástí pilotního programu toho kurzu. Tento kurz našemu synovi velmi pomohl s širším pochopením látky a videolekce byly velice pěkně zpracované, že dokázali vtáhnout do děje. Tento kurz mohu vřele doporučit
Petr Krátký
(rodič)
O kurzu

Hudební teorie krok za krokem

Čtení not, rytmu, hudební klíče, tvorba intervalů, akordů, italské hudební názvosloví, předznamenání, stupnice, ale i intonace, sluchová analýza, nebo vytleskávání rytmů.
Všechna tato zapeklitá témata ti jedno po druhém ukážu a vysvětlím ti jak fungují. Ty si je pak budeš moci vyzkoušet a začít se připravovat na dráhu profesionálního muzikanta .
About Image

 
Přihlas se do kurzu

Jakmile si vytvoříš svůj účet, automaticky se také přihlásíš k odběru Newsletteru, který vychází každého prvního v měsíci. To je tvoje šance získat o kurzu nejvíce informací. A pokud ti budou všechny tyto informace dávat smysl, můžeš si po spuštění vybrat své předplatné a vstoupit tak do celého kurzu. Pokud se ti lekce líbit nebudou, budu ti přát, abys našel toho správného učitele a hlavně, abys zvládnul ty talentovky!